Hakkımızda

Adalya Aluminyum

Hakkımızda;

 

Alüminyum sektöründe müşterilerimize katma değerli ürün ve profil tedariği sağlama hususunda hızlı çözüm, teknik destek ve kaliteli hizmet vermek amacı ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Mükemmeliyetçi, hızlı, çözümcü yaklaşımımızla, inovasyona uyumumuzla ve bilgi güvenliğinin daima korunmasıyla; profil tedariğinden tüm mekanik işlem çözümlerine, alüminyum sektörüne dair tüm ihtiyaçları karşılamak hedeflenmiştir.

 

Sektörde tecrübeli personellerimiz ile PV güneş enerji sistemlerindeki tasarım ve üretim sürecini başarı ile gerçekleştirdiğimiz gibi; saha ve çatı kurulum firmalarında yurtiçi ve yurtdışı paydaşlarımıza üstün hizmet sağlamaktayız.

 

 

Kalite Politikamız


Alüminyum sektöründe sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde, sürekli iyileştirme ile müşteri memnuniyetini önceliğimize alarak teknolojinin etkin kullanımı, zamanında ve doğru teslimat yapmayı amaçlayan bir kalite yönetim sistemi bünyemizde sürdürülmektedir.  

 

 

 

Vizyonumuz 


Tecrübeli personelimizle alüminyum ekstrüzyon profil tedariği ve mekanik işlem sektöründe öncü firma olmayı hedefleyerek, yenilikçi yaklaşımımız ve mükemmeliyetçi tavrımızla sektörde her türlü doğacak ihtiyacı karşılayarak paydaşlarımıza değer katmak amaçlanmıştır.

 

 

 

Misyonumuz 


Müşteri beklentisinin karşılanmasına ek olarak hızlı, kaliteli, çözümcü, güvenilir bir şekilde ürün ve teknik hizmet vermek. 

 

 

 

Değerlerimiz


  • Güven, Etik, Çalışan Mutluluğu esas alınmış bir çalışma ortamına,
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayıp; karşılanmasına,
  • Çevreye ve İnsana Saygı ile sürdürülebilirliğin sağlanmasına,
  • Sürekli İyileştirmeye ve Takım Çalışmasına,
  • Saygılı, Yapıcı, Açık ve Samimi İletişime önem veririz.